Registrace na vyhlášení výsledků

Registrace na vyhlášení výsledků soutěže

Chcete se zúčastnit finálového eventu?

Uslyšíte prezentace nejlepších týmů, setkáte se se studenty. Budete mít možnost představit jim vaši firemní kulturu. Můžete se těšit na kolegy z oboru, networking, zajímavé spíkry a samozřejmě dobré občerstvení :-) 

Celou akcí nás provede mluvčí ČZU Karla Mráčková. 

13. 6. 2024 od 14:00

PEF ČZU v Praze, místnost EI

Cena vstupenky 499,- Kč / osoba.

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Naši spíkři, na které se můžete těšit

LEOŠ VRBATA

Majitel, skupiny Filipa

Muž, bez kterého by soutěž COMPANY CULTURE COMPETITION nevznikla.

Rodák z Krkonoš, který bezmála 20 let podniká v oblasti logistiky a chraněného trhu práce. Jeho Filipa a.s. dnes patří k velkým logistickým společnostem v Česku a také k největším zaměstnavatelům osob se zdravotním postižením. Ačkoliv nyni ve firmě nezastává žádnou statutární funkci, stále se aktivně podílí na jejím řízení, žije jí a s hrdostí sleduje kolegy, jak ji posouvají dál. Je rád, když jsou v jeho společnosti lidé spokojení a práce je baví. I z toho důvodu před 7 lety zřídil ve Filipa a.s. roli interního ombudsmana a v roce 2021 společně s Mirkou Jelínkovou založil Asociaci korporátních ombudsmanů.

GABRIELA ŠIMŠOVÁ

HR consultant

Vystudovaná ekonomka s láskou k lidským příběhům, která propadla HR :-) Začínala jako náborářka v agentuře, pak přešla na "druhou stranu" a dalších téměř 20 let působila v interních HR týmech. Nejprve jako HR Specialista, pak HR Business Partner a poslední roky v roli HR Managementu. Vyzkoušela různá odvětví od telekomunikací, energetiky, reklamy, výroby nebo hotelnictví. Soustředí se na firemní kulturu a talent development. Kouzlo HR práce je v tom, že každá firma je unikátní a proto můžeme být kreativní :-)

Její hodnoty jsou jasné: Důvěra, respekt, naslouchání a smysl pro humor (včetně toho umět se zasmát sama sobě). Jejím největším učitelem je dcera Laura. 

JIŘÍ HAVEL

People Care Director, Notino

Šumavský rodák, nedostudovaný učitel a dostudovaný andragog s praxí v HR táhnoucí se od druhé světové války. V oboru vyzkoušel asi vše, od nástěnkáře, přes náboráře až po manažerské pozice, včetně odboček mimo HR (móda, auta, obchod).

Poslední dva roky působí v Notinu, největším evropském e-commerce hráči v segmentu krásy a zdraví, s jasným cílem stát se nejlepším zaměstnavatelem v e-comm. Z týmu Human Resources vytvořil People Care a společně se snaží celému Notinu dodávat tu nejlepší péči, transformovat firemní kulturu a vytvořit nejlepší tým (nejen) na jižní Moravě.

Jeho hlavní zásady jsou jednoduché: měj respekt, používej selský rozum, mluv s lidmi tak, aby ti rozuměli a ber věci s humorem!